Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budu v nejbližší době k zastižení

8. 4. 2019

Pátek 26. dubna 2019 * České Budějovice – Já chci číst nonstop

Začneme akcí s velmi sympatickým názvem. V rámci tradičního českobudějovického festivalu Literatura žije proběhne v pátek 26. dubna 2019 v parádním podniku Měsíc ve dne v čase 21:30 – 6:30 hod. (tedy od páteční noci do sobotního rána) celonoční proud čtení, psaní, přemýšlení a vymýšlení. Kdokoliv kdo píše nebo chce jen něco přečíst, může. Bloky čtení budou proloženy tématickými vsuvkami, literárními kvízy, vtipy, společným psaním. Já tam budu číst společně s českokrumlovským autorem a nakladatelem Martinem Štefkem, třeba přijde na řadu i společné čtení naší spoluautorské povídky, kterou jsme napsali pro Sešívance.

Měsíc ve dne je nádherné výběrové místo pro všechny milovníky i nemilovníky umění i neumělce. V přízemí můžete posedět v literární kavárně, v patře pak najdete galerii o rozloze 70 metrů čtverečních. Podnik najdete na adrese Nová 3, České Budějovice. Po celou dobu akce bude otevřena kavárna, v případě únavy bude možné si na chvíli zdřímnout v galerii.

FB událost akce zde.

 

Úterý 30. dubna 2016 * Český Krumlov – Od nápadu po autorské čtení

Společně se spisovatelem a nakladatelem Golden Dog Martinem Štefkem absolvujeme od 18:00 hod. diskusi v českokrumlovské knihovně (Horní 155, oddělení pro dospělé). Přijďte si popovídat o tom, kde se bere nápad na příběh, jak probíhá samotný tvůrčí proces, jak těžké je prosadit se na českém knižním trhu a co všechno se musí s rukopisem stát, než se vám dostane do ruky. Na místě nebudou chybět tituly nakladatelství Golden Dog. Tedy např. Sešívance. Českokrumlovská knihovna patří mezi jedny z nejhezčích, v nichž jsem kdy byl, tak se přijďte podívat.

Info o akci zde.

53915134_2134026273555368_1578437976344494080_n.jpg

 

Čtvrtek 9. května 2019 * Praha – Svět knihy

Ani letos nebudeme chybět na Světě knihy. Tentokrát pro vás v čase 14:00 – 15:00 hod. nejen s Kristinou Haidingerovou připravujeme hodinovou moderovanou diskusi s autory na téma Temné hlubiny inspirace. Je lepší tisknout půlky strachem nebo se brodit krví? Je lepší o tom číst nebo psát? Horror se vrací na scénu. Poznejte autory českého undergroundu a dávejte otázky na tělo. Těšit se kromě mě můžete na Kristinu Haidingerovou, Petra Bočka, Martina Štefka nebo Miroslava Pecha. Prostě český horror v nejryzejší podobě. Součástí pořadu bude i znalostní kvíz o ceny.

 

Pátek 14. června 2019 * České Budějovice – Křest románu Kazatel

Neuvěřitelné se snad stane skutkem a v první půlce letošního června mi u nakladatelství Golden Dog vyjde první román Kazatel. Kazatel je temný, mrazivý horrorový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu! Křest románu proběhne v českobudějovické kulturní kavárně Měsíc ve dne od 19:00 hod. Povídání, čtení z románu, křest, autogramiáda, debata nejen s autorem. Přítomen budu já, nakladatel, samozřejmě nějaký kmotr nebo kmotra a Kazatel. A doufám, že i vy! No Vy… A ty taky!

FB událost s aktuálními informacemi zde.

56365786_262752724493234_8147459355994750976_n.png

 

Sobota 29. června 2019 * Ostrava – HorrorCon na Fantastické Ostravě

Poslední červnovou sobotu se HorrorCon opět vydá na cesty. Tentokrát zavítá na celodenní linii do Ostravy jako součást druhého ročníku festivalu sci-fi, fantasy, horroru, komiksu a deskových her Fantastická Ostrava. V sobotu na vás budeme čekat od 10:00 do 19:00 hod. s naším horrorovým programem plným filmových projekcí, přednášek, diskusí, rozhovorů, kvízů, povídání o filmech, knihách, postavách. Čeká vás temná stránka upírské romantiky, pohádková strašidla, horrory pro nejmladší, mladší i nejstarší, projekce domácích horrorů, nabídka horrorových knih apod. Fantastická Ostrava bude probíhat v prostorách trojhalí Karolina (K Trojhalí 3361/5, Ostrava).

FB událost akce zde.

ostrava.png

Tak se nevymlouvejte, neseďte doma a někam doražte. Knihy nekoušou. A nezapomeňte, podepisuji se kdykoliv, čímkoliv, kamkoliv!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář